Nakupujte v autorizovanom eshope so záručným a pozáručným servisom ! 🛠️

Dámske hodinky Festina

Hľadáte jedinečné, trvácne hodinky s príbehom? Švajčiarska značka hodiniek Festina Vás zaručene osloví. Každá žena by mala mať vo svojej zbierke jedinečný kúsok, ako sú práve dámske hodinky Festina. Ceny hodiniek sú v cenovo dostupnom rozsahu luxusu. 

Od svojho zrodu v roku 1902 vytvorila Festina veľmi špecifický európsky štýl hodiniek, ktorý poskytuje modernému nositeľovi praktického a funkčného spoločníka na meranie času. Festina je hodinárska spoločnosť, ktorá zahŕňa značky ako Candino, Lotus, Jaguar, Calypso a vlastný sortiment Festiny. Hodinky Festina sú navrhnuté pre tých, ktorí skutočne prijímajú každý deň taký, aký je. 

Hodinky Festina zahŕňajú modely vyrobené z titánu a nehrdzavejúcej ocele, ako aj hodinky s koženými remienkami, kovovými náramkami a rad digitálnych a analógových hodiniek. Pre viac zaujímavých informácií ako napríklad o výhodách náramkových hodiniek kliknite na tento odkaz. 

Festina sa tiež stala známou, keď vytvorila hodinky Tour de France Alarm Chronograph. Tým, že sa dotkla pulzu milovníkov športových hodiniek, spoločnosť tiež sponzorovala rôzne cyklistické podujatia. Festina pokračuje v inováciách s novými modelmi poháňanými materiálmi, ktoré boli kedysi exkluzívne pre výrobu luxusných hodiniek. Teraz v týchto cenovo dostupnejších prevedeniach môže značka preukázať, že spoľahlivosť a kvalita netreba robiť kompromisy, keď ponúka hodinky na veľkom a dostupnom trhu. 

Značka Festina si pre vás pripravila originálne dizajny, nájdete tu jednoduché kúsky pre milovníčky minimalizmu, extravagantné modely pre ženy so zmyslom pre detail, ako klasické športovo-elegantné prevedenia, vhodné na každodenné nosenie. Čo sa týka zásadného parametru hodiniek - vodeodolnosti, bližšie informácie sa dozviete na našom blogu.

Dámske hodinky Festina sa rýchlo stali obľúbenými po celom svetre. Neváhajte a doprajte si krásu v podobe praktických dámskych hodiniek ešte dnes. Hodinky Vám doručíme v darčekovom balení. Naše tipy na skvelé modely Festina nájdete TU.

256 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty
Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
Poskytujeme záručný a pozáručný servis na všetky značky, v našom eshope !
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávke nad 50,-€, máte u nás dopravu zadarmo !
Zákazník našim pánom
Zákazník našim pánom
Zákazník sa stáva naším pánom na stále, nielen pri objednávke !