Nakupujte v autorizovanom eshope so záručným a pozáručným servisom ! 🛠️

Dámske hodinky Citizen

Ak elegantné hodinky, tak od značky Citizen. Hodinky Citizen ponúkajú vynikajúcu rovnováhu medzi hodnotou a kvalitou. Majú špičkovú kontrolu kvality, kvalitu spracovania a tvorcovia tejto značky používajú pevné materiály. Citizen, priekopník v hodinárstve a inovatívnych technológiách, už viac ako 1 storočie vytvára hodinky pre všetkých ľudí z celého sveta. 

Táto značka je známa taktiež tým, že v r. 1970, v reakcii na environmentálnu krízu, Citizen propagoval prvé svetlom poháňané hodinky na svete: s názvom Eco-Drive, táto technológia zvýšila vysokú kvalitu remeselného spracovania Citizen tak, aby zahŕňala úplne nový štandard. Eco-Drive nie je obyčajný zdroj energie – je to zdroj so vstavaným účelom, ktorý umožňuje, aby naše hodinky boli napájané z akéhokoľvek svetelného zdroja, nepretržite a trvalo, čím sa eliminuje potreba vymieňať batérie hodiniek. Eco-Drive, ktorý je štandardom v oblasti obnoviteľnej energie pre hodinky, súčasne rešpektuje a chráni životné prostredie tým, že bráni tomu, aby sa milióny batérií do hodiniek dostali každý rok na skládky.

V našej ponuke nájdete originálne dámske hodinky Citizen na kovovom remienku - článkovom či náramkovom. Ak ste milovníčkou minimalizmu, určite stavte na modely s jednoduchým displejom a dizajnom. Pre tých, ktorý hľadajú pestrý doplnok, si Citizen pripravil hodinky s farebným pozadím. Základné informácie o vodeodolnosti hodiniek sa dozviete v našom blogu.

Dolaďte svoj outfit novým jedinečným kúskom akým sú praktické hodinky od populárnej značky Citizen. Aj keď hodinky dnes nie sú pre nás kľúčovými nástrojmi, sú mimoriadne funkčné a ponúkajú nám množstvo rôznych užitočných funkcií, ktoré môžu zlepšiť každodenný život.

39 položiek celkom
Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
Poskytujeme záručný a pozáručný servis na všetky značky, v našom eshope !
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávke nad 50,-€, máte u nás dopravu zadarmo !
Zákazník našim pánom
Zákazník našim pánom
Zákazník sa stáva naším pánom na stále, nielen pri objednávke !