Nakupujte v autorizovanom eshope so záručným a pozáručným servisom ! 🛠️

Pánske hodinky Guess

Každý moderný muž by mal svoju zbierku doplnkov doplniť o praktické hodinky. Okrem toho, že náramkové hodinky pomáhajú nositeľovi dodržiavať jeho rozvrh, uľahčujú mu prejaviť zmysel pre štýl. Sú formou sebavyjadrenia – odrážajú náznak dobrodružstva a športu. Hodinky dokážu veľa povedať o celkovej osobnosti muža.

Ideálna módna značka s legendárnym kúzlom Hollywoodu v kombinácii s nádychom francúzskeho šiku. Bratia Marcianoovci pred viac ako 40 rokmi, založili populárnu značku Guess. Odvtedy sa Guess rozrástla z denimového priekopníka na globálnu lifestylovú značku.

V našej širokej ponuke pánskych hodiniek Guess nájdete naozaj výnimočné kúsky. Ak sa chcete odlíšiť od ostatných, určite siahnite po extravagantých hodinkách, obohatených o prepracované zirkóny. Naopak ak zastávate príslovie - v jednoduchosti je krása, odporúčame pre Vás minimalistické hodinky. Pánske hodinky s viacerými funkciami sú zas vhodné pre tých, ktorý radi využívajú možnosti ako zobrazenie aktuálneho dňa v mesiaci od 1 do 31, zobrazenie aktuálneho dňa v týždni a podobne.

Záleží Vám na materiály, z ktorého sú hodinky vyrobené? U nás nájdete modely na kvalitnom koženom remienku, ako aj na odolnom kovovom. Nechýbajú tiež originálne kúsky na plastovom, silikónovom remienku. Pri výbere hodiniek nezabudnite zohľadniť ich vodeodolnosť - pre viac informácií prejdite do nášho blogu.

Hodinky symbolizujú čas oveľa viac ako smartfón. Presnejšie povedané, pripomínajú vám, že čas sa neustále posúva a uteká – takže by ste mali začať žiť a robiť všetky tie veci, ktoré plánujete. Doprajte si jedinečné pánske hodinky Guess spolu s nami. Hodinky Vám doručíme v darčekovom balení.

59 položiek celkom
Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
Poskytujeme záručný a pozáručný servis na všetky značky, v našom eshope !
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávke nad 50,-€, máte u nás dopravu zadarmo !
Zákazník našim pánom
Zákazník našim pánom
Zákazník sa stáva naším pánom na stále, nielen pri objednávke !