Nakupujte v autorizovanom eshope so záručným a pozáručným servisom ! 🛠️

Náušnice Guess

Náušnice sú neoddeliteľnou súčasťou šatníka takmer každej dámy. Dotvárajú originálny vzhľad a jemne rámujú tvár. Náušnice sú veľmi dôležitým doplnkom žien, zvýrazňujú krásu a črty ženy. Náušnice ako také sú symbolom ženstva. O ženách je známe, že ich nosia už od staroveku. Žiadny outfit nie je kompletný bez páru krásnych náušníc. Dámske náušnice Guess sa rýchlo stali značkou mladého, zmyselného a odvážneho spôsobu života. Aktuálne sa značka Guess skutočne považuje za globálnu lifestylovú značku. V našej ponuke nájdete široký výber jedinečných dámskych náušníc od populárnej značky Guess.

Náušnice primárne rozdeľujeme na napichovacie, visiace, krátke visiace, kruhové a objímky. Máte naplánovú formálnu udalosť, na ktorej by ste chceli byť neprehliadnuteľná? Stavte na výrazné modely s kúskom extravagancie. Na bežné dni si pre Vás Guess pripravila minimalistické kúsky, ktoré zladíte s rôznymi možnými lookmi. Nájdete tu taktiež originálne dámske náušnice v trojuholníkovom či srdiečkovom tvare. Veľmi populárne sú taktiež elegantné modely so vsadeným kryštálom Swarovski, v rôznych farebných prevedeniach. Väčšina dámskych náušníc Guess je vyrobená z obľúbeného materiálu, ako je chirurgická oceľ. Jej výhodou je, že ju môžu nosiť aj alergici, pretože nespôsobuje žiadne alergické reakcie. Výhodou je takisto dlhá životnosť a trvácnosť týchto šperkov. Chirurgická oceľ je jednoducho aj po rokoch stále rovnaká. Nemení farbu, nesčernie, odoláva vlhkosti, neláme sa ani neohýba.

Veríme, že si v našej širokej ponuke dámskych náušníc Guess nájdete tie pravé pre Vás. Náušnice Vám doručíme v elegantnom darčekovom balení.

141 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty
Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
Poskytujeme záručný a pozáručný servis na všetky značky, v našom eshope !
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávke nad 50,-€, máte u nás dopravu zadarmo !
Zákazník našim pánom
Zákazník našim pánom
Zákazník sa stáva naším pánom na stále, nielen pri objednávke !