Nakupujte v autorizovanom eshope so záručným a pozáručným servisom ! 🛠️

Pánske hodinky Citizen

Ak hľadáte elegantné hodinky, ste na správnom mieste. Hodinky Citizen ponúkajú vynikajúcu rovnováhu medzi hodnotou a kvalitou. Majú špičkovú kontrolu kvality, kvalitu spracovania a tvorcovia tejto značky používajú pevné materiály. Citizen, priekopník v hodinárstve a inovatívnych technológiách, už viac ako 1 storočie vytvára hodinky pre všetkých ľudí z celého sveta. Táto značka je známa taktiež tým, že v r. 1970, v reakcii na environmentálnu krízu, Citizen propagoval prvé svetlom poháňané hodinky na svete: s názvom Eco-Drive, táto technológia zvýšila vysokú kvalitu remeselného spracovania Citizen tak, aby zahŕňala úplne nový štandard. Eco-Drive nie je obyčajný zdroj energie – je to zdroj so vstavaným účelom, ktorý umožňuje, aby naše hodinky boli napájané z akéhokoľvek svetelného zdroja, nepretržite a trvalo, čím sa eliminuje potreba vymieňať batérie hodiniek. 

V našej ponuke nájdete originálne pánske hodinky Citizen na kovovom remienku, kvalitnom koženom ako aj na textilnom náramku.  Ak obľubujete minimalizmus, určite stavte na modely s jednoduchým prevedením. Pre aktívnych športovcov si Citizen pripravil hodinky v športovom vzhľade. Pri výbere pánskych hodiniek určite nezabudnite zohľadniť kritérium vodotesnosti. Základné informácie o vodeodolnosti hodiniek sa dozviete v našom blogu.

Dolaďte svoj outfit novým jedinečným kúskom akým sú praktické hodinky od populárnej značky Citizen. Aj keď hodinky dnes nie sú pre nás kľúčovými nástrojmi, sú mimoriadne funkčné a ponúkajú nám množstvo rôznych užitočných funkcií, ktoré môžu zlepšiť každodenný život. Značka Citizen sa teší vysokej popularite mužov po celom svete, niet sa prečo čudovať- ponúka originálne dizajny hodiniek v spojení s výbornou kvalitou.

173 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty
Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
Poskytujeme záručný a pozáručný servis na všetky značky, v našom eshope !
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávke nad 50,-€, máte u nás dopravu zadarmo !
Zákazník našim pánom
Zákazník našim pánom
Zákazník sa stáva naším pánom na stále, nielen pri objednávke !