Nakupujte v autorizovanom eshope so záručným a pozáručným servisom ! 🛠️

Detské hodinky

Hodinky sú predmet, vďaka ktorému vieš, koľko je hodín - veta, ktorú zodpovedal nejeden rodič svojmu dieťaťu. Stačí si ich len nasadiť a hurá do sveta! Aj vaša ratolesť túži po vlastných originálnych hodinkách? Nahliadnite do našej širokej ponuky detských hodiniek, ktoré si zamilujete aj vy. Ponúkame množstvo známych značiek a modelov, z ktorých si určite vyberiete.

Pre malých začiatočníkov nositeľov hodiniek odporúčame siahnuť po digitálnych modeloch. Sú prehľadné, ľahko čitateľné a dieťa si tak nemusí lámať hlavu. Jedinečné detské dizajny majú zas takú schopnosť, vďaka ktorej sa váš drobec ľahšie a vo väčšine prípadov rýchlejšie naučí určovať čas. Ak vaše dieťa ovláda analógové zobrazenie času, tu stačí staviť na jeho obľúbené farby a motívy. Pre malé parádnice ponúkame dievčenské hodinky s tématikou zvieratiek či princezien v krásnych nežných odtieňoch. Ak máte doma aktívneho chlapca, určite ho potešia motívy ako fotbal, dinosaury a vesmír. Prezrite si široký výber modelov hodiniek na koženom i plastovom remienku. V našom blogu taktiež nájdete dôležité informácie ohľadom vodeodolnosti hodiniek.

Ak máte tínedžera, ktorý vyrástol z detských motívov, jednoznačne siahnite po minimalistických modeloch. V našej ponuke taktiež nájdete hodinky s rôznymi funkciami, ktoré zaručene neostanú bez využitia.

Dbáme nato, aby všetky hodinky pre deti, ktoré máme v ponuke, mali displeje navrhnuté tak, aby hodinky mali aj náučný charakter a aby sa hlavne malé deti rýchlo naučili hodinky používať. Potešte Vaše dieťa praktickým doplnkom akým sú jedinečné hodinky spolu s nami.

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
Poskytujeme záručný a pozáručný servis na všetky značky, v našom eshope !
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávke nad 50,-€, máte u nás dopravu zadarmo !
Zákazník našim pánom
Zákazník našim pánom
Zákazník sa stáva naším pánom na stále, nielen pri objednávke !