Nakupujte v autorizovanom eshope so záručným a pozáručným servisom ! 🛠️

Dámske hodinky Guess

Praktický doplnok, akým sú hodinky, predstavuje dokonalý spôsob vyjadrenia vašej identity. Hodinky značky Guess, predstavené v roku 1983, sú lídrom v oblasti moderných hodiniek, ktoré ponúkajú dokonalý doplnok na zápästie s trendovým a všestranným štýlom. Neustála pozornosť venovaná novým nápadom a špičkovému dizajnu udržujú značku relevantnú pre dnešné trendy. Štýly pre dámske publikum siahajú od trendy-neformálnych až po sofistikované-šik. Každá žena by mala mať vo svojej zbierke jedinečný kúsok, ako sú práve dámske hodinky Guess. Ceny hodiniek Guess sú v cenovo dostupnom rozsahu luxusu. 

V našom e-shope nájdete množstvo unikátnych modelov hodiniek Guess. Ponúkame hodinky na kovovom remienku z kvalitnej chirurgickej ocele, na trvácnom remienku z ušľachtilej kože ako aj hodinky na praktickom plastovom remienku, kde spadajú materiály ako kaučuk či silikón. V našej ponuke taktiež uvidíte hodinky na textilnom remienku. Pre viac zaujímavých informácií ako napríklad o výhodách náramkových hodiniek kliknite na tento odkaz.

Značka Guess sa naozaj vyhrala s dizajnmi svojich produktov, nájdete tu jednoduché kúsky pre milovníčky minimalizmu, extravagantné modely pre ženy so zmyslom pre detail, ako klasické športovo-elegantné prevedenia, vhodné na každodenné nosenie. Čo sa týka zásadného parametru hodiniek - vodeodolnosti, bližšie informácie sa dozviete na našom blogu.

Dámske hodinky Guess sa rýchlo stali symbolom mladého, zmyselného a odvážneho spôsobu života. Aktuálne sa značka Guess skutočne považuje za globálnu lifestylovú značku. Neváhajte a doprajte si krásu v podobe praktických dámskych hodiniek ešte dnes. Hodinky Vám doručíme v darčekovom balení.

 

118 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty
Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
Poskytujeme záručný a pozáručný servis na všetky značky, v našom eshope !
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávke nad 50,-€, máte u nás dopravu zadarmo !
Zákazník našim pánom
Zákazník našim pánom
Zákazník sa stáva naším pánom na stále, nielen pri objednávke !