Kód: EU6094-53A
Hodinky Citizen EU6094 53A
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Dámske hodinky Citizen v športovo elegantnom štýle z kolekcie Classic
Detailné informácie
Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
Poskytujeme záručný a pozáručný servis na všetky značky, v našom eshope !
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Zákazník našim pánom
Zákazník našim pánom
Zákazník sa stáva naším pánom na stálo, nielen pri objednávke !
Podrobný popis
Analógové hodinky –
hodinky s quartzovým alebo mechanickým strojčekom ukazujúce čas pomocou ručičiek a ciferníka.
Tabuľka vodotesnosti
3 ATM/30m           odolné voči striekajúcej vode a dažďu
5 ATM/50m           môžete sa s hodinkami sprchovať umývať ruky pod tečúcou vodou
10 ATM/100m       potápanie bez dýchacieho prístroja alebo plávanie
20 ATM/200m       hĺbkové potápania
Pre presnejšie pokyny ohľadom vodotesnosti sa prosím riaďte podľa návodu na použitie.
Dodatočné parametre
Kategória: Dámske hodinky Citizen
Záruka: Predĺžená záruka 5 rokov
EAN: 4974374275554
Materiál remienka: Kovový remienok
Farba: Strieborná
Rozmer displeja: 28mm
Šírka remienka: 14mm-12mm
Hrúbka hodiniek: 6mm