Nakupujte v autorizovanom eshope so záručným a pozáručným servisom ! 🛠️

Pánske hodinky Timex

Kedysi boli hodinky základným nástrojom, ktorý používal prakticky každý. Dnes nosíme hodinky najmä z estetického hľadiska, no nájdu sa tiež milovníci hodinkových funkcionalít, ktoré pravidelne využívajú. Každý moderný muž by mal mať v svojej zbierke doplnkov jedinečné hodinky, ktoré skvelo charakterizujú jeho štýl a zároveň ho sofistikovane dopĺňajú.

Populárna značka hodiniek Timex je symbolom pre široký výber štýlov. Pod touto značkou nájdete klasické, štýlové, športovo-elegantné či luxusné modely. Pánske hodinky Timex vás už pri prvom pohľade zaujmú vďaka ich vkusnému spracovaniu, ktoré sa hodí takmer pre každodenné nosenie. Dobre vyzerajúce hodinky môžu výrazne vylepšiť váš vzhľad a zároveň sa zladiť s outfitom, ktorý máte na sebe.

Naša ponuka hodiniek Timex  disponuje zaujímavými modelmi digitálnej klasiky, minimalistickej elegancie ako aj nadupanými kúskami, ktoré si obľúbite na prvý pohľad. Predstavujeme Vám hodinky na kovovom, koženom i na textilnom remienku - výber je len na Vás. Pri výbere pánskych hodiniek určite nezabudnite zohľadniť kritérium vodotesnosti. Pre informácie o vodeodolnosti hodiniek prosím navštívte náš blog. 

Po celé generácie sa značka Timex drží vyšších štandardov s inkluzívnymi a spravodlivými pracovnými postupmi, udržateľnými materiálmi a procesmi vytvárania hodiniek, ktoré sa dajú nosiť a milovať roky vďaka ich nadčasovému dizajnu a legendárnej kvalite. Spravte si radosť v podobe prepychového darčeka ešte dnes. Hodinky Vám doručíme v darčekovej krabičke.

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
Poskytujeme záručný a pozáručný servis na všetky značky, v našom eshope !
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávke nad 50,-€, máte u nás dopravu zadarmo !
Zákazník našim pánom
Zákazník našim pánom
Zákazník sa stáva naším pánom na stále, nielen pri objednávke !