Nakupujte v autorizovanom eshope so záručným a pozáručným servisom ! 🛠️

Dámske hodinky Timex

Značka inšpirovaná módnymi trendmi kombinuje najrôznejšie tvary a farebné prevedenia. Populárna značka hodiniek Timex je symbolom pre široký výber štýlov. Pod touto značkou nájdete klasické, štýlové, športovo-elegantné či luxusné modely. Dámske hodinky Timex vás už pri prvom pohľade zaujmú vďaka ich vkusnému spracovaniu, ktoré sa hodí takmer pre každodenné nosenie. Dobre vyzerajúce hodinky môžu výrazne vylepšiť váš vzhľad a zároveň sa zladiť s outfitom, ktorý máte na sebe. Ďalším z dôvodov, prečo hodinky nosiť, je jednoduchosť, ktorú svojmu používateľovi poskytujú. Je menej pravdepodobné, že hodinky rozptyľujú pozornosť ako telefón, aj keď máte krásne hodinky, môžete ich chvíľu obdivovať.

Po celé generácie sa značka Timex drží vyšších štandardov s inkluzívnymi a spravodlivými pracovnými postupmi, udržateľnými materiálmi a procesmi vytvárania hodiniek, ktoré sa dajú nosiť a milovať roky vďaka ich nadčasovému dizajnu a legendárnej kvalite. V našej ponuke dámskych hodiniek nájdete široký výber tých najlepších modelov. Stavíte na kvalitnú klasiku alebo hľadáte výraznejšejší dizajn? U nás nájdete hodinky na pevnom kovovom remienku, kvalitnej koži ako aj na trvácnom textilnom remienku. Ak preferujete digitálne zobrazenie času, jednoznačne stavte na jedinečné digitálne modely Timex. Pre viac zaujímavých informácií ako napríklad o výhodách náramkových hodiniek kliknite na tento odkaz. Prečítajte si taktiež článok o vodeodolnosti hodiniek na našom blogu

Značka Citizen ponúka naozaj kvalitné dámske hodinky za dostupnú cenu. Veríme, že si v našom e-shope vyberiete práve tie, ktoré vás budú tešiť vždy pri pohľade na vaše zápästie. Spravte si radosť praktickými hodinkami spolu s nami.

 

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
Poskytujeme záručný a pozáručný servis na všetky značky, v našom eshope !
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávke nad 50,-€, máte u nás dopravu zadarmo !
Zákazník našim pánom
Zákazník našim pánom
Zákazník sa stáva naším pánom na stále, nielen pri objednávke !