Nakúpte v autorizovanom eshope, so záručným a pozáručným servisom!

Hodinky Festina určujú trendy

Filozofiou značky Festina je, že všetko trvá svoj čas. Vďaka tejto filozofii sa spoločnosť Festina vždy postará o presný čas potrebný na vytvorenie kolekcií, ktoré sa sústredia na radosť z celého procesu navrhovania. Táto jedinečná hodnota procesu dizajnu zároveň umožňuje značke vytvoriť každú kolekciu s láskou a vášňou - obe univerzálne hodnoty, ktoré označujú čas medzinárodne známej značky.

Vďaka viac ako 100-ročným skúsenostiam v oblasti hodinárstva sa Festine podarilo osloviť nadšencov z celého sveta a svojimi kolekciami neustále stretávať neustále sa meniace svetové módne trendy. Zároveň Festina upevnila svoje postavenie na trhu ako značka ktorá je synonymom elegancie a funkčnosti, ktorú možno vidieť v úžasných dizajnoch hodiniek určených pre ženy a mužov.

Hodinky Festina 20439/2

panske-hodinky-festina-20439-2

Tieto pekné pánske náramkové hodinky dizajnoval Festina, Hodinky sú súčasťou výnimočnej kolekcie hodiniek pre mužov Festina.

Hodinky Festina 20439/2 sú štýlovým modelom, ktorý bol navrhnutý tak, aby zdobil zápästia moderných mužov, ktorí radi vystupujú z davu. Priťahuje oko svojím mimoriadnym vzhľadom a farbami udržiavanými v striebornom a tmavomodrom odtieni

Sme autorizovaným predajcom značky hodiniek Festina. Preto si môžete byť istí, že hodinky Festina, ktoré si kúpite od krasnehodinky.sk, sú 100% nové a autentické, pretože nakupujeme iba od spoločnosti Festina a jej oficiálnych partnerov.

 

Hodinky Festina 16537/1

 

hodinky-festina-16537-1

FESTINA F16537 / 1 sú štýlové hodinky za dobrú cenu. Kombinácia bielej a striebornej farby si vás získa. Naviac táto kombinácia farieb sa jednoducho kombinuje s vašim outfitom. Tieto elegantné hodinky si vás získajú svojim nepriehliadnuteľným dizajnom. 

 

Hodinky Festina 20522/3

hodinky-festina-20522-3

 

 

Pánske hodinky Festina 20522/3 okrúhlym puzdrom, v oceľovom striebornom náramku a tmavomodrom ciferníku so strieborným príslušenstvom, s minimalistickým označením celých hodín indexmi, navyše vybavené funkciou dátumu a stopkami.

Hodinky Festina F20522 / 3 sú klasickým modelom zameraným na moderných mužov, ktorí majú radi štýlové vysoko kvalitné hodinky. Priťahuje oko svojím zaujímavým vzhľadom a farbami v tmavomodrej a modrej farbe. Tento model sa ideálne hodí ako univerzálne hodinky, pretože vďaka svojmu dizajnu vyzerá fantasticky ako doplnok ku každodenným aj výnimočným príležitostiam,

 

 

 

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.