Nakúpte v autorizovanom eshope, so záručným a pozáručným servisom!

Hodinky Festina

Kúpte si svoje nové hodinky u autorizovaného predajcu Festina. Festina je tradičný výrobca pánskych a dámskych hodiniek. Značka Festina je pôvodne švajčiarsky výrobca. Hodinky Festina majú vynikajúci dizajn a presnosť. Festina sa orientuje aj ako športová značka, ktorá sa spája s mnohými športovými podujatiami, kde je presnosť dôležitá. Festina je tiež oficiálna časomiera cyklistických pretekov Tour de France.

História značky

Festina bola založená v roku 1902 v La Chaux-de-Fonds vo Švajčiarsku a názov značky znamená „ponáhľajte sa pomaly“. V roku 1984 kúpil Festinu Miguel Rodriguez, majiteľ značky Lotus, aby vytvoril skupinu Festina Lotus. Skupina vyrába množstvo kvalitných hodiniek a šperkov, ktoré sú distribuované do celého sveta.

Jedinečné hodinky

Hodinky Festina sú známe jedinečným dizajnom. Jednotlivé kolekcie ponúkajú originálne vzory a štýl, ktorý túto značku odlišuje od iných výrobcov. Ak máte chuť na niečo trochu odlišné od normy, hodinky Festina vás určite očaria.

Maximálna spoľahlivosť

Hodinky Festina sú kvalitné a presné. Hodinky majú neuveriteľne presné strojčeky. Nezáleží na tom, ktoré hodinky Festina sa rozhodnete kúpiť. Vždy sa môžete spoľahnúť, že si kupujete odolné hodinky, vyrobené tak, aby vydržali.

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.