Nakupujte v autorizovanom eshope, so záručným a pozáručným servisom !

Strieborné náramky

Najobľúbenejší dôvod, prečo ľudia nosia náramky, je vyzerať štýlovo, módne. Náramok je vynikajúcim doplnkom, ktorý s minimálnou námahou pozdvihne váš osobný štýl.

Od nepamäti sú strieborné náramky pre ženy považované za symbol krásy a šťastia. Nosenie strieborných náramkov nie je len symbolom krásy, ale prináša so sebou nekonečné výhody. Áno, strieborné náramky sa nenosia len pre krásu, ale tvrdí sa, že sa nosia aj pre zdravotné výhody. Keď nájdete ten dokonalý strieborný šperk, možno ho už nikdy nebudete chcieť dať dole. Či už je to snubný prsteň, darovaný náhrdelník alebo elegantný náramok, pravdepodobne ho budete chcieť nosiť každý deň.

Prináša striebro šťastie? Áno. Strieborný kov je známy tým, že žehná človeku bohatstvo a šťastie. Ak ste tiež milovníčkou minimalizmu, tento model náramku bude pre Vás tou správnou voľbou.

V našej ponuke nájdete množstvo dámskych náramkov s rôznymi motívmi príveskov, ktoré si zamilujete na prvý pohľad. Pierka, srdiečka, delfíny alebo prívesky lístkov? Výber je len na Vás. Nechýbajú taktiež elegantné modely strieborných retiazok v kombinácii s korálkami či kryštálikmi v rôznych farebných odtieňoch.

Na záver sme si prichystali jednu radu - pravidelné nosenie zabraňuje predčasnému zafarbeniu strieborného náramku len vtedy, ak sa vyhýbate jeho noseniu pri určitých aktivitách, pamätajte: ak je to možné, vyhýbajte sa vlhkosti a chemikáliám.

1 položiek celkom
Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
Poskytujeme záručný a pozáručný servis na všetky značky, v našom eshope !
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávke nad 50,-€, máte u nás dopravu zadarmo !
Zákazník našim pánom
Zákazník našim pánom
Zákazník sa stáva naším pánom na stále, nielen pri objednávke !