Pri nákupe nad 100€ získate automaticky 10% zľavu!

CARNEO G-Fit+ Až 100 dní na vrátenie tovaru. Autorizovaný predajca.

 
Doprava zadarmo
  • 1 z 7
 

Inteligentný Fit náramok

Dostupnosť Skladom
€65    
Kód tovaru 00004
Značka Hodinky Carneo
Kategória Smart hodinky
Záruka 2 roky
 

Inteligentný náramok pre športovcov, ktorí to myslia vážne.
Náramok úplne novej generácie, ktorý vás bude úspešne posúvať za stanovenými cieľmi. Nielen motivuje k pohybu, ale v prehľadnej aplikácii ukazuje okrem aktivít a kvality spánku tiež grafy s priebehom tepovej frekvencie počas dňa.

Prečo kúpiť Carneo G-Fit+

Je vybavený senzorom tepovej frekvencie, ktorú sníma v pravidelných intervaloch 24 hodín denne. Po celú dobu nosenia náramku, tak máte prehľad o vašej srdcovej aktivite a v priebehu cvičenia o úrovni intenzity kardia. Skvela pomôcka pre účinnejšie spaľovanie tukov a pomôže dosiahnuť vyvážené stravovanie.

Pred začiatkom aktivity môžete zvoliť jeden z typov športovania ako napríklad beh, cyklistiku, fitness, šport, lyžovanie a golf. V súhrne tak budete mať aktivitu rozdelenú podľa športu a samotné meranie je prispôsobené konkrétnej vykonávanej aktivite.

Počas celého dňa počíta počet krokov a orientačné počet kalórií, ktoré spálite. Môžete si nastaviť upozornenie na dlhé sedenie - kedykoľvek bude čas vstať a trochu sa pretiahnuť, náramok vás jemnými vibráciami upozorní.
automaticky spozná fázu spánku, v ktorej sa nachádzate i dobu spánku. Po synchronizácii s mobilným telefónom si môžete v aplikácii prezrieť v prehľadnom grafe kvalitu svojho spánku.
podporuje satelitný navigačný systém GPS a dokáže ukladať dáta o polohe. Pri aktivitách je tak ukladaná nameraná vzdialenosť a aj poloha so zdolanou trasou.

Nechýba samozrejme ani prepojenie s telefónom. Na displeji s uhlopriečkou 0,96 " je možné čítať aj notifikácie, napríklad sms správy. Náramok zobrazuje informácie o počasí a nezabúdajme na funkcie ako je budík, stopky, odpočítavanie. 

Náramok sa páruje cez Bluetooth a je kompatibilný s iOS a Android. Menu hodiniek je v českom jazyku

Ovládanie fotoaparátu pomocou náramku. K aktivácii spúšte stačí stlačiť tlačidlo na náramku alebo otočiť zápästím.

integrovaná batéria pri každodennom používaní vydrží 240 h, nehrozí vám teda, že sa energia minie uprostred dňa. Naviac sleduje stav batérie vo Vašom telefóne a upozorní na jej pokles.

Odolnosť náramku zodpovedá štandardu IP67. To znamená, že okrem namočenia a potu, zvládne aj tridsať minútové ponorenie do vody s hĺbkou 1meter a je odolný proti vniknutiu prachu alebo drobných častíc.

pri všetkých funkciách zostáva náramok stále aj hodinkami, ktorých elegantný vzhľad pôsobil ako módny doplnok. Je vhodný k športovému, ale aj k bežnému oblečeniu.

Carneo G-Fit+


Technická špecifikácia


Vstavaný GPS modul

Priame merania srdcového tepu
22 športových aktivít (beh, cyklistika, lyžovanie, turistika a ďalšie)
Plne vodotesný (IP67)
Analýza aktivít v českej aplikácii (trasa, tempo, prevýšenie, srdcový tep a ďalšie)
Monitoring dennej aktivity (kalórie, kroky, vzdialenosť, tep a ďalšie)
Monitoring spánku
Prehľad aktuálneho počasia
Interná pamäť aktivít až na 7 dní
Výdrž až 10 dní
Veľký farebný OLED displej 0,96“
Výzva k aktivite pri dlhšej nečinnosti
Upozornenie na telefónne hovory, SMS a správy z ďalších aplikácií
Vyhľadanie telefónu, ovládanie hudby a fotoaparátu
Carneo G-Fit+

Obsah predajného balenia:

Hodinky
Užívateľská príručka

Materiál remienka Plastový remienok (kaučukový)
Farba Čierna
Funkcie GPS, Meranie tepovej frekvencie, Budík, Zobrazenie času, Meranie kvality spánku
Hrúbka hodiniek 13mm
Rozmer displeja 44mm
Šírka remienka 17mm
Tvar displeja Hranatý
Vodotesnosť 3ATM
Zobrazenie času Digitálne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Značka CARNEO vznikla v roku 2009 na základe silného dopytu trhu po nových technolgiách. Neustálim zvyšovaním požiadaviek užívatelov po kvalite za rozumnú cenu CARNEO vylepšuje hardwarovo všetky produkty a hľadá nové technológie pre uspokojenie co najväcšieho množstva zákzaníkov. Neustálym monitorovaním svetového trhu v oblasti nových technológií CARNEO prináša vždy v predstihu nové produkty a snaží sa ku nim ponúkať tú najlepšiu podporu k spokojnosti zákazníkov.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.