Pri nákupe nad 100€ získate automaticky 10% zľavu!

CARNEO Fit+ Až 100 dní na vrátenie tovaru. Autorizovaný predajca.

 
Doprava zadarmo
 • 1 z 3
 

Inteligentný Fit náramok

Dostupnosť Skladom
€87    
Kód tovaru 004-2
Značka Hodinky Carneo
Kategória Smart hodinky
Záruka 2 roky
 

Náramok CARNEO Fit+ je produkt najnovšej generácie s unikátnou technológiou merania tepu srdca, krvného tlaku a komplexným vyhodnotením EKG , ktorého výstup je diagram zobrazujúci Vaše EKG, ktoré po ukončení merania môžete jednoducho odoslať mailom a nechať skontrolovať napríklad lekárovi. 

Smart náramok CARNEO Fit+

Náramok CARNEO Fit+ je produkt najnovšej generácie s unikátnou technológiou merania tepu srdca, krvného tlaku a komplexným vyhodnotením EKG , ktorého výstup je diagram zobrazujúci Vaše EKG, ktoré po ukončení merania môžete jednoducho odoslať mailom a nechať skontrolovať napríklad lekárovi. Ďalej Vám aplikácia vyhodnocuje Váš celkvý fyzický aj psychický stav, vďaka čomu môžete prispôsobiť napríklad Váš výkon v práci, alebo športový výkon. Súčasťou vyhodnotenia sú: Index únavy , fyzická zdatnosť, fyzické a mentálne zaťaženie a funkcie srdca. Súčasťou celkového vyhodnotenia je aj HRV - Heart Rate Variability.

HRV testovanie je prognostický (prediktívny) indikátor stavu srdca, kondície, úrovne stresu, starnutia, úrovne zdravotného rizika, chronického ochorenia a ďalšie. Výcvik HRV môže mať za následok zlepšenie zdravia a wellness, ako aj zvýšenie pozornosti, koncentrácie a krátkodobej / pracovnej pamäte.

Monitor spánku s monitorom srdcovej frekvencie, či fotoelektrickým snímačom tepovej frekvencie dokáže sledovať a vyhodnocovať tepovú frekvenciu cvičenia, aby ste podľa toho upravili váš výkon a tým nepretržite a efektívne spaľovali tuk. Môže sledovať srdcovú frekvenciu automaticky 24 hodín a taktiež ju spustiť manuálne. Sledovanie a analýza kvality spánku v celom procese, ako je čas zaspávania, čas hlbokého spánku a plytkého spánku. Kompatibilita s Android aj iOS. Pozrite si dôležité detaily ako sú prichádzajúce hovory, SMS správy, e-maily, udalostí v kalendári a upozornení z aplikácií sociálnych sietí.

Technické parametre:

 • Verzia Bluetooth: Bluetooth 4.0
 • Vodotesné: Áno
 • Vodotesnosť: IP67
 • Typ obrazovky: OLED
 • Kompatibilný operačný systém: Android, IOS
 • Kompatibilita: Android 4.4 a novší, iOS 8.2 a novší
 • Kapacita batérie: 110 mAh
 • Výdrž batérie: až 5 dní
 • Funkcie: Čas, budík, krokomer, meranie tepovej frekvencie, riadenie spánku, zabránenie stratám telefónu, príjem notifikačných správ

Obsah balenia:

 • Náramok CARNEO Fit+
 • Návod na použitie

 

Materiál remienka Plastový remienok (kaučukový)
Farba Čierna
Funkcie GPS, Meranie tepovej frekvencie, Budík, Zobrazenie času, Meranie kvality spánku, Krokomer, Zabránenie stratám telefónu, Príjem n
Tvar displeja Hranatý
Zobrazenie času Digitálne

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Značka CARNEO vznikla v roku 2009 na základe silného dopytu trhu po nových technolgiách. Neustálim zvyšovaním požiadaviek užívatelov po kvalite za rozumnú cenu CARNEO vylepšuje hardwarovo všetky produkty a hľadá nové technológie pre uspokojenie co najväcšieho množstva zákzaníkov. Neustálym monitorovaním svetového trhu v oblasti nových technológií CARNEO prináša vždy v predstihu nové produkty a snaží sa ku nim ponúkať tú najlepšiu podporu k spokojnosti zákazníkov.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.