Nakupujte v autorizovanom eshope, so záručným a pozáručným servisom !

Peňaženky Guess

Doplnky dodajú vášmu outfitu zaujímavosťUž jediný doplnok môže veľa vypovedať o charaktere jeho majiteľa. V našej širokej ponuke doplnkov nájdete originálne dámske peňaženky od celosvetovo známej, populárnej značky Guess. Táto značka sa rýchlo stala značkou mladého, zmyselného a odvážneho spôsobu života. Aktuálne sa značka Guess skutočne považuje za globálnu lifestylovú značku. V našej ponuke nájdete široký výber originálnych dámskych doplnkov od populárnej značky Guess. Presvedčte sa sami.

Dámska peňaženka je samozrejmým must-have kúskom. Mnoho žien používa svoje peňaženky ako viacúčelové predmety- nie sú len na hotovosť a kreditky. Dámske peňaženky sú často väčšie ako tie pánske. Táto väčšia veľkosť im prirodzene umožňuje zmestiť viac vecí do peňaženky ako fotografie rodiny, rôzne poukazy a podobne. 

Naša ponuka peňaženiek siaha od nenápadnej klasiky až po pútavé a cool. Investujte do elegantnej čiernej kože alebo zaujmite štýl so zmiešanými materiálmi či kovovými cvočkami. Predstavíme vám peňaženky, ktoré sa zapínajú na zips ako aj na magnetickú klapku. Ak hľadáte model peňaženky väčšieho rozmeru, určite siahnite takých, ktoré majú veľký počet slotov na rôzne karty. Malé peňaženky sú vhodné na príležitosti, kedy nepotrebujete brať so sebou všetky vaše nevyhnutnosti.

Dámske peňaženky Guess sú praktické, nevyhnutné, organizované a disponujú priestorom pre všetky vaše nevyhnutnosti. Jedinečne spájajú remeselné spracovanie s praktickosťou. Obohaťte vašu zbierku doplnkov jedinečným kúskom spolu s nami. Stavte na kvalitu, ktorú ponúka značka Guess a presvedčte sa sami.

 

Stránka 1 z 1 - 16 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 16 položiek celkom