Nakupujte v autorizovanom eshope, so záručným a pozáručným servisom !

Pánske hodinky JVD

Dokonalý doplnok k úspešnému mužovi, ktorý si ide za svojim. Nie je žiadnym tajomstvom, že hodinky sa často používajú ako odraz štýlu alebo ako vyjadrenie osobnosti. Dobré pánske hodinky musia korešpondovať s lifestylom ich majiteľa a zároveň by mali spĺňať všetky jeho požiadavky. Predstavujeme Vám jedinečnú značku JVD, ktorá sa teší vysokej obľúbenosti.

Značka JVD už od roku 1994 prináša na trh množstvo hodiniek rôznych štýlov, od klasických, cez elegantné, športové a v neposlednom rade aj extravagantných dizajnových kúskov, ktoré vyzdvihujú cítenie svojho majiteľa. Rodinná firma Jasněna Vláhová s.r.o. JVD stojí za niekoľkými úspešnými značkami hodinárskeho a šperkárskeho tovaru a dodáva tieto produkty do takmer dvoch tisíc obchodov v celej Európe. Snažia sa najmä o to, aby ste ich hodinky našli za čo najnižšiu cenu a v čo najlepšej kvalite.

Celá kolekcia pánskych hodiniek JVD obsahuje dva základné produktové rady. Oceľové náramkové hodinky JVD, vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a titánové modely JVD, vyrobené z titánu. Oba materiály sú hypoalergénne a vysoko odolné voči vonkajším vplyvom. Náramkové hodinky JVD sú vyrábané spoľahlivými a overenými japonskými strojčekmi Miyota. Vynikajú výrazným dizajnom, kvalitou spracovania a za rozumné ceny. Široká kolekcia náramkových hodiniek JVD bola navrhnutá pre každodenné použitie vo všetkých oblastiach ľudskej činnosti. Nájdete tu minimalistické, športové, elegantné i klasické modely pánskych hodiniek. Pre informácie o vodeodolnosti hodiniek prosím prejdite do nášho blogu.

Pánske hodinky JVD sú navrhnuté a vypracované k Vašej úplnej spokojnosti. Stačí si len vybrať. Hodinky Vám doručíme v darčekovom balení.

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
Poskytujeme záručný a pozáručný servis na všetky značky, v našom eshope !
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávke nad 100,-€, máte u nás dopravu zadarmo !
Zákazník našim pánom
Zákazník našim pánom
Zákazník sa stáva naším pánom na stále, nielen pri objednávke !