Nakupujte v autorizovanom eshope, so záručným a pozáručným servisom !

Náramky Police

Ak hľadáte naozaj štýlový doplnok, nahliadnite do našej ponuky pánskych náramkov Police. Náramky slúžia ako estetický doplnok, ktorý zároveň veľa napovie o osobnosti jeho nositeľa. Dbajte preto na to, aby ste si zvolili taký typ náramku, ktorý bude hovoriť priamo za Vás. Náramky môžu mať špeciálny význam. Môže to byť darček z detstva od vašej rodiny alebo prejav lásky od vašej polovičky. V iných prípadoch sa náramky nosia ako pripomienka akéhokoľvek zážitku, ktorý bol pre vás dôležitý.

Výnimočná značka Police bola uvedená na trh v Taliansku v roku 1983. Názov nie je náhoda. Spúšťa predstavivosť najmä mladších generácií a ponúka úplne nový pohľad na pánske doplnky. Názov evokuje americký životný štýl „on the road“, ale aj silného mestského ducha mesta všetkých miest: New Yorku. Táto alternatívna, nekonformná značka si okamžite vytvorila svoje vlastné miesto. Presvedčte sa spolu s nami.

Police ponúka kvalitné prepletané kožené kúsky, obohatené o kovové časti. Nájdete tu taktiež zaujímavé oceľové náramky v kombinácii keramiky rôznych farieb. Pre pánov, ktorý sa chcú odlíšiť, si táto značka pripravila kovové náramky doplnené o výrazné kryštáliky. Ak ste milovník minimalizmu, určite Vás potešia jednoduché kožené modely obohatené o malé logo samotnej značky.

Na záver sme si pre Vás prichystali pár rád: 1. Hoci neexistuje žiadne prísne pravidlo, na ktorom zápästí nosiť náramok, často sa nosí na zápästí vašej dominantnej ruky. Aby ste zabránili poškriabaniu hodiniek, noste ich na zápästí oproti hodinkám. 2. Váš náramok nemusí ladiť s hodinkami – ale nemal by im dominovať. 3. Uistite sa, že váš náramok je vhodný pre danú príležitosť. 4. Ak nosíte veľa náramkov naraz, snažte sa o rovnováhu – napr. svetlé náramky by sa mali nosiť aby vyvážili tmavé oblečenie.

Značka Police ponúka naozaj široký výber tých najoriginálnejších dizajnov, z ktorých si jednoznačne budete vedieť vybrať aj Vy. 

 

Stránka 1 z 1 - 27 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 27 položiek celkom