Nakupujte v autorizovanom eshope, so záručným a pozáručným servisom !

Náramky Lotus Style

Náramky bežne nosia muži a ženy, aby ukázali svoju osobnosť. Je to vynikajúce médium na prejavenie vlastnej individuality svojmu okoliu. Nosenie tejto pútavej ozdoby odlišuje mnoho ľudí. Náramok môže preukázať ich umelecký talent a zmysel pre detail. Zaujímavé doplnky zvyčajne upútajú pozornosť. Nosenie náramku môže byť fantastický spôsob, ako začať diskusiu, pretože môže pomôcť prelomiť ľady medzi dvoma ľuďmi a začať konverzáciu.

Značka Lotus Style ponúka rôzne farebné prevedenia a druhy šperkov ako sú náušnice, náramky či prívesky. Všetky sú navrhnuté z rôznych materiálov, ako je striebro, oceľ a koža, ktoré vnášajú do produktov značky Lotus ešte viac štýlu a kvality. Lotous Style šperky sú vhodné pre dámy rôznej vekovej kategórie! Sú perfektným darčekom pre ľudí, ktorých máte najradšej.  Dámske náramky Lotus sú veľmi všestranné a umožňujú vytvárať rôzne vzhľadové kombinácie. Využite možnosť vybrať si tú svoju a vyzerajte nádherne, kamkoľvek pôjdete.

Náramky sa delia na rôzne typy ako: kovové nasadzovacie, ktoré vyzerajú elegantne za každých okolností, kovové retiazky, so širokým výberom originálnych príveskov, prepletané kožené, moderné textilné a pod. Vďaka pútavému náramku budete vyzerať jedinečne, výrazne a pomôže vám vyzerať fascinujúco vo svete, kv ktorom všetci vyzerajú rovnako.

Dámy v našej ponuke Lotus Style náramkov nájdu minimalistické modely, nepriehľadnuteľné kúsky, ako aj elegantné náramky na bežné dni, kedy je potrebné oživiť váš oufit. Páni si taktiež prídu na to svoje. Lotus Style predstavuje širokú ponuku unikátnych kožených náramkov, ktoré Vás oslovia na prvý pohľad. Pre mužov, ktorí sa chcú odlíšiť, predstavujeme výrazné modely v rôznych farebných prevedeniach z chirurgickej ocele.

Potešte sa jedinečným náramkom spolu s nami!

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
Poskytujeme záručný a pozáručný servis na všetky značky, v našom eshope !
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávke nad 100,-€, máte u nás dopravu zadarmo !
Zákazník našim pánom
Zákazník našim pánom
Zákazník sa stáva naším pánom na stále, nielen pri objednávke !