Nakupujte v autorizovanom eshope so záručným a pozáručným servisom ! 🛠️

Náramky JVD

Náramok je vynikajúce médium na prejavenie vlastnej individuality svojmu okoliu. Nosenie tejto pútavej ozdoby odlišuje mnoho ľudí. Náramok môže preukázať ich umelecký talent a zmysel pre detail. Zaujímavé doplnky zvyčajne upútajú pozornosť. Nosenie náramku môže byť fantastický spôsob, ako začať diskusiu, pretože môže pomôcť prelomiť ľady medzi dvoma ľuďmi.

Obľúbená značka doplnkov JVD už od roku 1994 prináša na trh množstvo kúskov v rôznych štýloch, od klasických, cez elegantné, minimalistické a v neposlednom rade aj extravagantných dizajnových kúskov, ktoré vyzdvihujú cítenie svojho majiteľa. Rodinná firma Jasněna Vláhová s.r.o. JVD stojí za niekoľkými úspešnými značkami hodinárskeho a šperkárskeho tovaru a dodáva tieto produkty do takmer dvoch tisíc obchodov v celej Európe. Snažia sa najmä o to, aby ste ich módne doplnky našli za čo najnižšiu cenu a v čo najlepšej kvalite.

Pokiaľ aj vy hľadáte perfektný náramok a premýšľate, kde s výberom začať, čítajte ďalej. V našej ponuke JVD náramkov nájdete modely v zlatom, striebornom i v rosegold farebnom prevedení. Modely, v ktorých sú zakomponované drobné lesklé kryštáliky skvelo zažiaria na Vašom zápästí. Táto značka je populárna svojimi nasadzovacími modelmi - praktické, sofistikované riešenie nosenia náramkov.

Značka JVD ponúka naozaj široký výber jedinečných náramkov, z ktorých si jednoznačne budete vedieť vybrať aj Vy. Potešte sa ešte dnes spolu s nami.

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
Poskytujeme záručný a pozáručný servis na všetky značky, v našom eshope !
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávke nad 50,-€, máte u nás dopravu zadarmo !
Zákazník našim pánom
Zákazník našim pánom
Zákazník sa stáva naším pánom na stále, nielen pri objednávke !