Nakupujte v autorizovanom eshope, so záručným a pozáručným servisom !

Kabelky Guess

Doplnkov nie je nikdy dosť. Ponúkajú možnosť vyjadrenia vášho osobitého štýlu. Už jediný doplnok môže veľa vypovedať o charaktere jeho majiteľa. V našej širokej ponuke doplnkov nájdete originálne dámske kabelky od celosvetovo známej, populárnej značky Guess. Dámska kabelka je jednoznačne doplnkom, ktorý nesmie chýbať žiadnej dáme, túžiacej po praktickosti. Je nevyhnutnou súčasťou ženského šatníka a vieme, že ženy nemajú jednu alebo dve kabelky, ale hneď niekoľko.

Značka Guess, predstavená v roku 1983, je lídrom v oblasti moderných doplnkov, ktoré ponúkajú originálny a všestranný štýl. Neustála pozornosť venovaná novým nápadom a špičkovému dizajnu udržujú značku relevantnú pre dnešné trendy. Štýly pre dámske publikum siahajú od trendy-neformálnych až po sofistikované-šik. Každá žena by mala mať vo svojej zbierke jedinečný kúsok, ako sú práve dámske kabelky Guess. Ceny kabeliek Guess sú v cenovo dostupnom rozsahu luxusu. 

Ponúkame hneď niekoľko typov dámskych kabeliek ako napríklad: crossbody, veľkú kabelku, malú kabelku, listovú kabelku, ľadvinku či batoh. Typov je naozaj veľa, preto hlavne záleží na vašich preferenciách a obľúbenom štýle. Čo sa týka vzhľadu, ak ste milovníčkou minimalizmu, nepochybne siahnite po jednoduchých modeloch dámskych kabeliek. Jednofarebné kúsky decentne obohatia váš look. Naopak, ak sa chcete odlíšiť od davu, stavte na výrazné kabelky ktoré zaručene neostanú bez povšimnutia.

Spravte si radosť jedinečným kúskom od značky Guess spolu s nami. Táto značka sa pýši svojou výnimočnou kvalitou, vďaka ktorej má vybudovanú širokú škálu svojich priaznivcov. 

 

Stránka 1 z 2 - 99 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 99 položiek celkom