Nakupujte v autorizovanom eshope, so záručným a pozáručným servisom !

Doplnky

Doplnkov nie je nikdy dosť. Ponúkajú možnosť vyjadrenia vášho osobitého štýlu. Už jediný doplnok môže veľa vypovedať o charaktere jeho majiteľa. V našej širokej ponuke doplnkov nájdete originálne dámske peňaženky a kabelky od celosvetovo známej, populárnej značky Guess.

Dámska kabelka je jednoznačne doplnkom, ktorý nesmie chýbať žiadnej dáme, túžiacej po praktickosti. Je nevyhnutnou súčasťou ženského šatníka a vieme, že ženy nemajú jednu alebo dve kabelky, ale hneď niekoľko. Ponúkame hneď niekoľko typov, ako: crossbody, veľkú kabelku, malú kabelku, listovú kabelku, ľadvinku či batoh. Typov je naozaj veľa, preto hlavne záleží na vašich preferenciách a obľúbenom štýle. Čo sa týka vzhľadu, ak ste milovníčkou minimalizmu, nepochybne siahnite po jednoduchých modeloch dámskych kabeliek. Jednofarebné kúsky decentne obohatia váš look. Naopak, ak sa chcete odlíšiť od davu, stavte na výrazné kabelky ktoré zaručene neostanú bez povšimnutia.

Dámska peňaženka je samozrejmým must-have kúskom. Mnoho žien používa svoje peňaženky ako viacúčelové predmety- nie sú len na hotovosť a kreditky. Dámske peňaženky sú často väčšie ako tie pánske. Táto väčšia veľkosť im prirodzene umožňuje zmestiť viac vecí do peňaženky ako fotografie rodiny, rôzne poukazy a podobne. Predstavíme vám peňaženky, ktoré sa zapínajú na zips ako aj na magnetickú klapku. Ak hľadáte model peňaženky väčšieho rozmeru, určite siahnite takých, ktoré majú veľký počet slotov na rôzne karty. Malé peňaženky sú vhodné na príležitosti, kedy nepotrebujete brať so sebou všetky vaše nevyhnutnosti.

Obohaťte vašu zbierku doplnkov jedinečným kúskom spolu s nami. Stavte na kvalitu, ktorú ponúka značka Guess a presvedčte sa sami.

 

Stránka 1 z 2 - 119 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 119 položiek celkom