Garantujeme doručenie do Vianoc ! 🎄🎁

Dámske hodinky Lorus

Hľadáte perfektný darček pre svoju polovičku, alebo si chcete obohatiť svoje doplnky o ďalší originálny kúsok? Dámske hodinky Lorus sú navrhované tak, aby čo najpresnejšie charakterizovali životný štýl svojej majiteľky. Lorus dokáže uspokojiť potreby tých najoddanejších prívržencov módy, kvality a hodnoty. Lorus je jednou zo značiek, ktoré vyrába a predáva svetoznáma spoločnosť Seiko Watch Corporation, ktorá vyrába aj hodinky Pulsar a Seiko.

Lorus bol prvýkrát uvedený na trh v Európe v roku 1982 ako doplnok k už populárnym značkám Pulsar a Seiko. Zaznamenal okamžitý úspech a neponúkal len cenovo dostupné produkty, ale aj produkty s vysokými dizajnovými a technologickými kvalitami. S využitím obrovských záväzkov spoločnosti Seiko Watch Corporation v oblasti technologického pokroku teraz Lorus ponúka širokú škálu hodiniek vo svojej produktovej kolekcii spolu so všetkými štandardnými funkciami, ako sú solárne, digitálne, duo-displej a alarmové chronografy. 

Objavte jedinečné kúsky dámskych hodiniek Lorus spolu s nami. V našej ponuke nájdete hodinky na kovovom i na koženom remienku. Ak obľubujete jednoduchý, prehľadný displej, určite stavte na minimalistické modely. Za pozretie určite stoja hodinky atypickejšieho vzhľadu, či hodinky s veľkým displejom. Nevyhnutné základné informácie o vodeodolnosti hodiniek sa dozviete v našom článku.

Stále sa neviete rozhodnúť, ktoré hodinky si vybrať? Prečítajte si náš blog s množstvom zaujímavostí. Doprajte si krásu v podobe praktického doplnku. Hodinky Vám doručíme v nádhernom darčekovom balení. Stavte na značku Lorus, ktorá sa pýši svojou kvalitou a zažiarte spolu s nami! 

 

102 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty
Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
Poskytujeme záručný a pozáručný servis na všetky značky, v našom eshope !
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávke nad 50,-€, máte u nás dopravu zadarmo !
Zákazník našim pánom
Zákazník našim pánom
Zákazník sa stáva naším pánom na stále, nielen pri objednávke !