Nakupujte v autorizovanom eshope, so záručným a pozáručným servisom !

Dámske hodinky Bentime

Každá dáme potrebuje aspoň jeden praktický doplnok vo forme štýlových hodiniek. Dámske modely Bentime sú kúsky, ktoré si jednoznačne zamilujete. 

Značka Bentime sa na trhu hodiniek objavila v roku 1998. Kolekcia zahŕňa široký sortiment náramkových hodiniek v klasickom, elegantnom ako aj extravagantnom dizajne. Aktívne ženy určite potešia hodinky v športovom dizajne. Táto značka oslovila široké spektrum zákazníkov predovšetkým vďaka vkusným, originálnym kolekciám. Je to značka, ktorá sleduje módne trendy, pravidelne sa pýši novými modelmi a jej obsiahla kolekcia hodiniek si získala stále miesto na trhu. Hlavným cieľom firmy je, aby hodinky Bentime boli dostupné všetkým, preto sa za značkou Bentime skrýva kvalitné produkty za štandardné ceny.

V našej ponuke hodiniek Bentime nájdete dámske hodinky na trvácnom kovovom remienku ako aj na kvalitnom koženom. Oba materiály sú na dotyk príjemné, čím zaisťujú pohodlné nosenie hodiniek po celý deň. Ak máte radi jedinečnosť, určite vás oslovia Bentime modely s kvetinovým či iným kreatívnym motívom. Nájdete tu rôzne hodinky v širokých škálach farieb - od základných lesklých až po zaujímavé odtiene, ktoré neostanú bez povšimutia. Čo sa týka zásadného parametru hodiniek - vodeodolnosti, bližšie informácie sa dozviete na našom blogu.

Hodinky sú v dnešnom svete samozrejmým must-have kúskom. Vďaka nim budete mať čas stále pod kontrolou a už vám nič neunikne. Pre viac zaujímavých informácií ako napríklad o výhodách náramkových hodiniek kliknite na tento odkaz.

Veríme, že si v našej širokej ponuke dámskych hodiniek Bentime nájdete vášho nového obľúbenca. Stavte na značku Bentime, ktorá sa pýši svojou výnimočnosťou a zažiarte spolu s nami! Hodinky vám doručíme v originálnom balení od výrobcu, v elegantnej krabičke. 

 

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
Poskytujeme záručný a pozáručný servis na všetky značky, v našom eshope !
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávke nad 50,-€, máte u nás dopravu zadarmo !
Zákazník našim pánom
Zákazník našim pánom
Zákazník sa stáva naším pánom na stále, nielen pri objednávke !